Mistrzostwa Regionu Pomorskiego w Judo 13.02.2016

Opublikowano: 2016-02-15

MICHAŁ   KARKOTKA  MISTRZEM OKRĘGU POMORSKIEGO W KAT. WAG. 81 KG.

W dniu 13.02.2016 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Judo.

Z TS Gwardia Olsztyn Trener Wacław Najmowicz do turnieju zgłosił czterech  Juniorów mł.

Michała Karkotkę   kat. wag. 81 kg. – bardzo udany występ, wygrał wszystkie walki zajmując pierwsze miejsce w kategorii wagowej.

Piotra Dondalskiego  kat. wag. 81 kg. – pierwszą walkę  niefortunnie przegrał  poprzez  jedną karę  i pomimo że wysoko pokonał  zawodnika,  który ostatecznie zajął drugie miejsce w kategorii uplasował się na piątym miejscu.

Bartka Przybyłowicza kat. wag. 73 kg. - Udany start jednak  musiał zadowolić się siódmym miejscem .

Szymka Przybyłowicza kat. wag. 66 kg. Udany start pozwolił na zajęcie trzeciego miejsca w kat. wag.