Wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w judo Koszalin

Wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w judo Koszalin
Opublikowano: 2015-10-25

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w judo, sześcioosobowa reprezentacja klubu TS Gwardia Olsztyn zdobyła pięć medali i jedno piąte miejsce.

 

W sobotę (24 października) w Koszalinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w judo. Na czterech matach w hali Gwardii rywalizowało ponad 120 zawodników i zawodniczek Regionu I. obejmującego w judo województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko - mazurskie. Nasi reprezentanci zdobyli 14 medali: 2 złote, 2 srebrne i 10 brązowych.

Tak udanych zawodów MMM nie mieliśmy od dawna powiedział po zakończeniu turnieju prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Judo Andrzej Grudziński. Jedynie dwóch zawodników przegrało swoje walki o medale i zostali sklasyfikowani poza podium. Grzegorz Zdrada (Gwardia Olsztyn) zajął 5. miejsce w kat. wag. 55 kg, ale należy zaznaczyć że zawodnik ten po raz pierwszy wystąpił w wyższej niż zwykle kategorii, co musiało skutkować gorszym wynikiem.

Z naszego klubu TS Gwardia Olsztyn  wystartowało sześcioro zawodników którzy zdobyli pięć medali, cała nasza reprezentacja zasługuje na słowa uznania. Oglądaliśmy wiele ciekawych pojedynków.

Wyniki  Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w judo Koszalin  

Zdrada Monika                      63 kg   kat wiek 2001     m-ce    3

Hanowska  Anna                  57 kg  kat wiek  2001      m-ce    3

Kania Zuzanna                      48 kg kat wiek   2002      m-ce   3  

             

Kopczyński   Konrad      + 100 kg   kat wiek   2001     m-ce    3

Przybyłowicz Bartek             66 kg   kat wiek 2001     m-ce    2

Zdrada Grzegorz                    55 kg  kat wiek  2001     m-ce   5

 

 

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie