Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia, 03-04.10.2015

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia, 03-04.10.2015
Opublikowano: 2015-10-04

MONIKA ZDRADA BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ POLSKI W JUDO NA ROK 2015

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek  Bochnia w dniiu 03-04.10.2015  rozegrano pojedynki Mistrzostw Polski  Młodzików i Młodziczek w judo. Do turnieju trener  Najmowicz  zgłosił dwóch zawodników, i jedną zawodniczkę,  którzy  po zaciętych walkach zajęli miejsca: Monika Zdrada 3-miejsce, Przybyłowicz Bartosz 5-miejsce,  Zdrada Grzegorz 9-te miejsce.  Gratulacje dla zawodników, trenera, oraz Andrzeja Zdrady taty  Moniki i Grzegorza. 

Zdrada Monika 63 kg

1

Mikołajczyk Martyna

K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

2

Łętkowska Maria

UKS 15 Krosno

3

Zdrada Monika

TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

3

Paś Anna

UKS Judo Wolbrom

5

Gruszczyńska Laura

Klub Środowiskowy AZS Gliwice

5

Tułodziecka Aleksandra

UKS Judo Sensei Płock

7

Miś Iwona

UKS Pohl Judo Przemęt

7

Matlakowska Weronika

UKS Galeon Gdynia

Walka 1 - I runda

Zdrada Monika       zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

      10;0

Polańczyk Adrianna
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź, 4 KYU

Walka 2 - II runda

    Zdrada Monika        zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

10:0

Sałasińska Sylwia
UKS "Orkan" Sochaczew, 5 KYU

Walka 3 - ćwierćfinał

Zdrada Monika              zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

7:0

Paś Anna
UKS Judo Wolbrom, 4 KYU

Walka 4 - półfinał

Mikołajczyk Martyna
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice, 3 KYU

10:0

Zdrada Monika          porażka
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

Walka 5 - o III miejsce

Zdrada Monika      zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

10:0

Gruszczyńska Laura
Klub Środowiskowy AZS Gliwice, 4 KYU

 

kategoria: 50 kg.  Zdrada Grzegorz

1

Janczylik Dymitr

TS Judo Gryf Słupsk

2

Szota Maciej

UKS Olimp Nowa Sól

3

Kocioł Albin

TS Wisła Kraków

3

Lewandowski Dawid

SGKS Wybrzeże Gdańsk

5

Skowyra Dominik

Uczniowski Klub Sportowy Judo Tuliszków

5

ZIELASKOWSKI Wiktor

TKS "Judo" Toruń

7

DRYGAŁA Wojciech

UKS 3 Piła

7

Witalis Wojciech

GKS Czarni Bytom

 

Zdrada Grzegorz


TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU     zwycięstwo

 

 

10:0

 

 

Graca Dawid
GKS Czarni Bytom, 3 KYU

Walka 2 - III runda

Szota Maciej
UKS Olimp Nowa Sól, 3 KYU

/

Zdrada Grzegorz       porażka
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

Walka 3 - repasaże - II runda

Zdrada Grzegorz         zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

/

Rola Kacper
KS Start Radom, 3 KYU

Walka 4 - repasaże - III runda

Kocioł Albin
TS Wisła Kraków, 3 KYU

10:0

Zdrada Grzegorz          porażka
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

 

 

kategoria: 66 kg. Przybyłowicz Bartosz

1

FIRLAJCZYK Kamil

LKS Wyzwolenie Simoradz

2

Szynalski Maciej

UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie

3

Kozłowski Mateusz

Klub Judo AZS Opole

3

GRUDZIŃSKI Sebastian

UKS Targówek Warszawa

5

Przybyłowicz Bartosz

TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

5

Sitarz Patryk

Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.

7

Miernik Bartosz

UKJ Ryś Warszawa

7

Sionkowski Kacper

MKS Chełm

Walka 1 - II runda

Przybyłowicz Bartosz    zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

10:0

Sałata Kacper
UKS GRIZZLY Gdańsk, 4 KYU

Walka 2 - III runda

Przybyłowicz Bartosz  zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

10:0

Żbikowski Hubert
UKJ Yuko Józefów, 4 KYU

 

Walka 3 - ćwierćfinał

 

GRUDZIŃSKI Sebastian
UKS Targówek Warszawa, 3 KYU

10:0

Przybyłowicz Bartosz  porażka
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

 

Walka 4 - repasaże - III runda

 

Przybyłowicz Bartosz  zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

10:0

Rasiak Patryk
Polonia Rybnik, 3 KYU

 

Walka 5 - repasaże - finał

 

Przybyłowicz Bartosz  zwycięstwo
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

10:0

Miernik Bartosz
UKJ Ryś Warszawa, 3 KYU

 

Walka 6 - o III miejsce

 

Kozłowski Mateusz
Klub Judo AZS Opole, 4 KYU

10:0

Przybyłowicz Bartosz   porażka
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

                 

 

 

 

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie