XVII WARSAW JUDO OPEN 2015

Opublikowano: 2015-09-29

W dniach 26-27 września 2015 w Warszawie odbył się prestiżowy turniej judo, w którym startowali zawodnicy naszego klubu Bartosz Sawiniec, Piotr Dondalski i Michał Karkotka. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie w którym brali udział najlepsi europejscy judocy.

Piotr który w kat. wag.  miał 32 zawodników do 1/16  przeszedł bezproblemowo gdzie zmierzył się z renomowanym zawodnikiem MKS Olimpijczyk Włocławek - Górczyńskim Adrianem. Walkę wygrał i zakwalifikował się do 1/8 finału gdzie zmierzył się z zawodnikiem Niemiec.  WILLI Myrow zaskoczył Piotra błyskawicznym atakiem wygrywając walkę.  Ostatecznie zawodnik JV Berlin/GER zajął piąte miejsce.

0:17

Michał  wylosował bardzo trudnego zawodnika z Ukrainy, gdzie po ciężkiej walce uległ  FEDORCHUK FEDIR i zakończył walki na 1/32 finału. Zawodnik Ukrainy ostatecznie wygrał kategorię wagową.