MACIEK SARNACKI NA ME w judo: 15 Polaków wystąpi w Baku

MACIEK SARNACKI NA ME w judo: 15 Polaków wystąpi w Baku
Opublikowano: 2015-06-14

10:32  27.06.2015 Maciej Sarnacki (POL) - porażka w 1/8 finału.  Maciej Sarnacki nie sprostał w swojej drugiej sobotniej walce Adamowi Okruashvili. Gruzin przechytrzył Macika i przedostał się bezpośrednio do ćwierćfinału.

 

 

- W kwalifikacjach punkty można było zdobywać w tegorocznych zawodach rangi Grand Slam, Gran Prix i Puchar Świata - do końca marca. W Baku odbędzie się również turniej drużynowy - powiedział PAP prezes Polskiego Związku Judo Sławomir Kownacki. Polskie zawodniczki przed rokiem zdobyły w rywalizacji drużynowej brązowy medal ME w Montpellier, zaś w mistrzostwach świata w Czelabińsku zajęły piąte miejsce.

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI JUDO NA IGRZYSKA EUROPEJSKIE BAKU 2015:

1.

Beta

Aleksander, Jan

KS Gwardia Łódź

2.

Błach

Łukasz, Damian

WKS Śląsk Wrocław

3.

Ciechomski

Patryk

PTT Jutrzenka Płock

4.

Kiełbasiński

Łukasz, Michał

UKJ Ryś Warszawa

5.

Kubieniec

Jakub, Jan

AZS AWF Katowice

6.

Sarnacki

Maciej

TS Gwardia Olsztyn

7.

Szwarnowiecki

Damian

KS Gwardia Wrocław

8.

Wójcik

Jakub

AZS AWF Wrocław

9.

Furmanek

Katarzyna

AZS AWFiS Gdańsk

10.

Kłys

Katarzyna

UKS Judo Kraków

11.

Konieczny

Ewa, Monika

GKS Czarni Bytom

12.

Ozdoba

Agata, Daria

AZS AWF Wrocław

13.

Perenc

Agata, Ewa

KS Polonia Rybnik

14.

Podolak

Arleta, Jagna

GKS Czarni Bytom

15.

Pogorzelec

Daria

SGKS Wybrzeże Gdańsk

16.

Kłys

Artur, Tadeusz

Trener

17.

Maj

Adam, Wiesław

Trener

18.

Sadowski

Piotr, Adam

Trener

19.

Szczepańska

Aneta, Maria

Trener

20.

Sołoducha

Anna

Kierownik ekipy

JUDO: 25/.06/2015

  • kategoria  -60 kg (M) /od 9:00 – FINAŁY od 16:00/
    Łukasz Kiełbasiński
  • kategoria -66 kg (M) /od 9:00 – FINAŁY od 16:00/
    Aleksander Beta
  • kategoria -48 kg (K) /od 9:00 – FINAŁY od 16:00/
    Ewa Konieczny
  • kategoria -52 kg (K) /od 9:00 – FINAŁY od 16:00/
    Agata Perenc
  • kategoria  -57 kg (K) /od 9:00 – FINAŁY od 16:00/ Arleta Podolak

JUDO: 26/.06/2015

  • kategoria-73 kg (M) /od 8:00, FINAŁY od 16:00/
    Damian Szwarnowiecki
  • kategoria -81 kg (M) /od 8:00, FINAŁY od 16:00/
    Łukasz Błach, Jakub Kubieniec
  • kategoria -63 kg (K) /od 8:00, FINAŁY od 16:00/
  • kategoria -70 kg (K) /od 8:00, FINAŁY od 16:00/
    Katarzyna Kłys
  • kategoria +90 kg (M – blind judo) /od 8:30, FINAŁY od 16:00/
  • kategoria -57 kg (K – blind judo) /od 8:30, FINAŁY od 16:00/

JUDO: 27/.06/2015

  • kategoria -90 kg (M) /od 9:00, FINAŁY od 16:00/
    Patryk Ciechomski
  • kategoria -100 kg (M) /od 9:00, FINAŁY od 16:00/
    Jakub Wójcik
  • kategoria +100 kg (M) /od 9:00, FINAŁY od 16:00/
    Maciej Sarnacki
  • kategoria -78 kg (K) /od 9:00, FINAŁY od 16:00/
    Daria Pogorzelec
  • kategoria +78 kg (K) /od 9:00, FINAŁY od 16:00/

JUDO: 28/.06/2015

  • drużynowo (M) /od 7:00, FINAŁY od 12:30/
  • drużynowo (K) /od 8:00, FINAŁY od 12:30/
wróć

Media społecznościowe

Wsparcie