Sawiniec Bartosz, Przybyłowicz Bartosz, Zdrada Monika wracają z medalami

Sawiniec Bartosz, Przybyłowicz Bartosz, Zdrada Monika wracają z medalami
Opublikowano: 2015-03-31

 XII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo  28-29.03.2015r. Suchy Las

U15 – Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików w Judo, 

U18 – Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo

Sawiniec Bartosz kat wag + 90 kg 15 zawodników w kat. wag

1

Załęczny Krzysztof

TKS "Judo" Toruń

2

Sawiniec Bartosz

TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

3

Cieślak Arkadiusz

MKS Truso Elbląg

3

Łukasik Kacper

UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

5

Sworowski Filip

GKS ,,Olimpia" Grudziądz

5

Michalkiewicz Michał

UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

7

Gaumer Michał

UKS Junior Lipno

7

Piecyk Jan

KS Start Radom

Dondalski Piotr 36 zawodników w kategorii wagowej 81 kg

Walka 1 - II runda
Skrzyński Marcin
UKS Galeon Gdynia, 2 KYU
10:0 Dondalski Piotr
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 2 KYU
porażka

Karkotka Michał 36 zawodników w kategorii wagowej 81 kg

Walka 1 - II runda
Baraniewski Iwo
UKJ 225 Warszawa, 3 KYU
10:0 Karkotka Michał
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 3 KYU
porażka

Walka 2 - repasaże - II runda
Karkotka Michał
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 3 KYU
10:0 Rombel Michał
UKJ "AON Warszawa" Warszawa, 1 KYU
zwycięstwo

Walka 3 - repasaże - III runda
Ouerferlli Kerim
UKS Grot Kraków, 1 KYU
10:0 Karkotka Michał
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 3 KYU
porażka

Monika Zdrada kat. wag.  57 kg. 11 zawodniczek kategorii

1

Świtońska Joanna

UKS Opty Gdynia

2

Trzeciok Magdalena

UKS Judo Pawłowice

3

Zdrada Monika

TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

3

Nędzyk Weronika

PKS "OLIMPIA" Poznań

5

Rosińska Wiktoria

GKS Czarni Bytom

5

Sokół Julia

WKS Śląsk Wrocław

7

ADAMCZYK Dominika

UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

7

Boroń Klaudia

KS Budowlani Sosnowiec

Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las, 28.3.2015
kategoria: 66 kg.  27 zawodników w kat. wag.

1

Kozłowski Mateusz

Klub Judo AZS Opole Opole

2

Przybyłowicz Bartosz

TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

3

Barańczyk Wiktor

MMKS Wojownik Skierniewice

3

Wojtasik Antoni

AKS Strzegom

5

Teska Gabriel

KJ Samuraj Koszalin

5

Szynalski Maciej

UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie

7

Śmiłek Norbert

UKS "Katana" Sułkowice

7

Baca Miłosz

UKS Kodokan Toruń

         

Zdrada Grzegorz Walka 1 - II runda kategoria: 50 kg. 37 zaw w kategorii

Witalis Wojciech
GKS Czarni Bytom, 4 KYU

10:0

Zdrada Grzegorz
TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn, 4 KYU

porażka

 

 

 

 

 

 

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie