WRACAMY ZE ZGRUPOWANIA ZIMOWEGO W CETNIEWIE ZADOWOLENI I PEŁNI SIŁ DO REALIZACJI KOLEJNYCH ZADAŃ.

WRACAMY ZE ZGRUPOWANIA ZIMOWEGO W CETNIEWIE ZADOWOLENI I PEŁNI SIŁ DO REALIZACJI KOLEJNYCH ZADAŃ.
Opublikowano: 2015-02-08

W dniach 31.01 – 7.02. 2015 zawodnicy i zawodniczki judo w  grupach wiekowych juniorów, juniorów młodszych, młodzików,  oraz dzieci brali udział w zimowym zgrupowaniu sportowym.

Zgrupowanie zorganizowane było w Ośrodku  Przygotowań Olimpijskich - COS  Cetniewo, gdzie celem zgrupowania było poprawienie kondycji, oraz  sprawności  zawodników po przerwie świątecznej.

Do realizacji założonych zadań  zawodnicy korzystali  z dwóch  mat judo, sali ogólnorozwojowej, siłowni, basenu, oraz wyznaczonej trasy do biegania przełajowego. Udział i organizację szkoleń najlepiej pokażą załączone zdjęcia.

Trenerzy, oraz uczestnicy zgrupowania pomimo trudnych treningów byli ogólnie zadowoleni z organizacji zgrupowania I wracają do klubów, gdzie od poniedziałku rozpoczynają się zajęcia szkolne i treningowe.

Będziemy oczekiwali na  wyniki  naszych zawodników w kategoriach wiekowych   Młodzik/ka,   Junior/ka  mł.   którzy wezmą udział w pierwszych tegorocznych zawodach (Mistrzostwa Regionu Pomorskiego) które odbędą się  w dniu 14.02.2015 Gdańsk

Dziękujemy zawodnikom i trenerom za udział w zgrupowaniu, oraz pełne  zaangażowanie w realizację założeń treningowych życzymy powodzenia.

za Zarząd TS Gwardia       

V-ce Prezes Stanisław Antczak

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie