Otwarte Mistrzostwa Województwa w Judo

Otwarte Mistrzostwa Województwa w Judo
Opublikowano: 2014-10-26

W niedzielę (26 października) w olsztyńskiej hali Urania odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w judo. Udział wzięło 98 zawodniczek i zawodników z 12 klubów: Zawodników przywitała Pani Alicja Rutecka - dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego. Obecny był również prezes Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu Zbigniew Lewicki.

 

Podczas otwarcia Zarząd Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo uhonorował pamiątkowymi dyplomami naszych medalistów Mistrzostw Polski we wszystkich grupach wiekowych oraz ich trenerów

Mistrzostwa Polski Młodzików    

1. Dondalski Piotr 2000 T.S. „Gwardia” Olsztyn Luboń, 30.03.2014 r. I - medal złoty 81 kg trener Wacław Najmowicz

Mistrzostwa Polski Seniorów    

2. Sarnacki Maciej 1987 T.S. „Gwardia” Olsztyn Katowice – 03.10.2014 r. I – medal złoty Pow. 100 kg trener Wojciech Sarnacki

Mistrzostwa Polski Seniorów    

3. Kozłowski Kamil 1989 T.S. „Gwardia” Olsztyn Katowice – 03.10.2014 r. II – medal srebrny 90 kg trener Wojciech Sarnacki

TS Gwardia Olsztyn - Mistrzowie województwa w judo na rok 2014:

U11M (chłopcy 2002-2003): (Grupa wiekowa dzieci)

39 kg - Jakub Draszkiewicz - Gwardia Olsztyn
45 kg - Grzegorz Zdrada - Gwardia Olsztyn
53 kg - Jakub Butkiewicz - Gwardia Olsztyn
+60 kg - Jakub Wejner - Gwardia Olsztyn

U14W (dziewczęta 2000-2001): (Grupa wiekowa młodziczka)                                                                                                                       

52 kg - Monika Zdrada - Gwardia Olsztyn

U14M (chłopcy 2000-2001): (Grupa wiekowa młodzik)                                                                                                                            

81 kg - Piotr Dondalski - Gwardia Olsztyn

U17W (dziewczęta 1997-1999): (Grupa wiekowa juniorka mł.)                                                                                                                       

63 kg - Zuzanna Melzacka - Gwardia Olsztyn

U17M (chłopcy 1997-1999): (Grupa wiekowa junior mł.)

60 kg - Kacper Domasiewicz - Gwardia Olsztyn,
73 kg - Michał Karkotka - Gwardia Olsztyn
81 kg - Piotr Dondalski - Gwardia Olsztyn ( młodzik startujący w wyższej grupie wiekowej juniora młodszego )

U20W (dziewczęta 1994-1996): (Grupa wiekowa juniorka .)

 57 kg - Kamila Parzonka - Gwardia Olsztyn
 

Organizacji zawodów podjęła się Gwardia Olsztyn przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego za pośrednictwem Warmińsko - Mazurskiej Federacji Sportu w Olsztynie i Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku  Judo.

W rywalizacji uczestniczyły: Tomita i Truso Elbląg, Zatoka Braniewo, Shizoku Ostróda, Arrachion, Nippon i Gwardia Olsztyn, Pol. KS Gwardia Szczytno, Żak Ełk, Hetman Białystok, Galeon Gdynia oraz zespół ze Szkoły Sambo i Judo z Kaliningradu.

 

 

 

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie