Zgrupowanie Bęsia 2014

Zgrupowanie Bęsia 2014
Opublikowano: 2014-08-20

W dniach 3-15.08.2014 w Bęsi k/ Biskupca odbyło się międzynarodowe zgrupowanie sportowe Judo. W zgrupowaniu udział wzięły zespoły Rosji, Białorusi, Ukrainy, Litwy, AZS Opola, Gwardii Olsztyn,  oraz  Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku  Judo w Olsztynie. Zgrupowanie dofinansowane było przez Samorząd Województwa  Warmińsko – Mazurskiego, Samorząd Gminy Olsztyn, oraz TS Gwardia Olsztyn.

 

Zawodnicy biorący udział w zgrupowaniu reprezentowali wysoki poziom sportowy w każdej kategorii wiekowej i wagowej co pozwoliło trenerom na doskonalenia zawansowanych technik judo, a zawodnikom różnorodny  dobór sparingpartnerów. W ostatnich dniach zgrupowania judocy wzięli udział w turnieju judo, oraz triatlonie (bieg, pływanie, kajaki). Osiągane przez zawodników wyniki trenerzy ocenili z zadowoleniem.

Pomimo trudnych i całodziennych zajęć sportowych atmosfera na zgrupowaniu była przyjacielska co pozwoliło na nawiązanie wielu koleżeńskich międzynarodowych kontaktów.

Wszyscy uczestnicy wysoko ocenili organizację i wartość merytoryczną zgrupowania zapowiadając udział w zgrupowaniu w roku 2015.

Serdecznie dziękujemy trenerom, oraz zawodnikom biorącym udział w zgrupowaniu.  Podziękowania przesyłamy również właścicielowi POK-TURIST, oraz obsłudze hotelu.

 

 Zarząd TS Gwardia Olsztyn          

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie