Gala Sportu 2014 cz. 1 i 2

Gala Sportu 2014 cz. 1 i 2
Opublikowano: 2014-03-21

 Medale 40-lecia Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu.

W piątkowe południe (21 marca) w gościnnych progach Olsztyńskiej Szkoły Wyższej odbyła się II część Gali Sportowej. Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu przyznała grupie działaczy i trenerów medale 40-lecia jej istnienia, wśród  odznaczonych medalami był  Wacław Najmowicz trener  z klubu  TS Gwardia.

 

Filharmonia Warmińsko-Mazurska w środowe (12 marca) popołudnie gościła kwiat sportu Warmii, Mazur i Powiśla. Podczas dorocznej Gali uhonorowano najlepszych zawodników, trenerów, ludzi sportu, którzy w minionym 2013 roku osiągnęli największe sukcesy w skali międzynarodowej. To kwintesencja dokonań, które czasami nam umykają i warto je sobie przypomnieć, a przede wszystkim obejrzeć na żywo bohaterów.

WYRÓŻNIENIA DLA ZAWODNIKÓW SPORTU MŁODZIEŻOWEGO JUDO

ZAWODNICY, KTÓRZY OTRZYMUJĄ STYPENDIA SPORTOWE

Maciej Sarnacki Towarzystwo Sportowe „Gwardia” Olsztyn

Uniwersjada - III m w kategorii wagowej powyżej 100 kg

trener Wojciech Sarnacki

NAGRODY DLA TRENERÓW, KTÓRYCH ZAWODNICY OSIĄGNĘLI WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE W 2013 ROKU

Wojciech Sarnacki – trener judo w Towarzystwie Sportowym „Gwardia” Olsztyn. Jest trenerem Macieja Sarnackiego, brązowego medalisty Uniwersjady oraz Mistrza Polski

NAGRODY DLA TRENERÓW I INNYCH OSOBÓB WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ OSIĄGNIĘCIAMI W DZIAŁALNOŚCI SPORTOWEJ NA RZECZ ROZWOJU SPORTU W WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO-MAZURSKIM, PRZYZNANYCH PRZEZ ZARZĄD WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

Andrzej Grudziński - trener i działacz judo. Prezes Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Judo. Od 2012 roku Wiceprezes Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu.

Serdeczne Gratulacje składają

Zarząd TS Gwardia,  Członkowie Klubu

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie