XI. Memoriał Józefa Matrackiego Otwarte Mistrzostwa Olsztyna młodzików i dzieci w judo

XI. Memoriał Józefa Matrackiego Otwarte Mistrzostwa Olsztyna młodzików i dzieci w judo
Opublikowano: 2018-05-27

Zawody odbyły się przy wsparciu Urzędu Miasta w Olsztynie, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego, oraz sponsorów: firma DFM Dariusz Kołakowski, Termobud - Paweł Hinc, Indykpol.

Gości przywitał Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz który jak co roku objął zawody Honorowym Patronatem, następnie głos zabrała Vice marszałek województwa Pani Wioletta Śląska - Zyśk oraz gość specjalny 12 krotny mistrz świata w żeglarstwie lodowym Karol Jabłoński.

Uroczystego otwarcia dokonali synowie Józefa Matrackiego: Paweł i Andrzej - mistrzowie świata we fryzjerstwie, byli judocy.

Po zakończeniu wręczono puchary dla najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych grupach wiekowych: U10, U12, U14 ufundowane przez Urząd Marszałkowski a także dla najlepszych klubów w klasyfikacji zespołowej - ufundowane oprzez Urząd Miasta w Olsztynie.

W zawodach udział wzięło 193 zawodników i zawodniczek z 25 klubów z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego oraz 2 kluby zagraniczne: Szkoła Sambo i Judo z Kliningradu (RUS) i Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Grodna (BLR).

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie