FERIE ZIMOWE 28-4.02.2017

FERIE ZIMOWE 28-4.02.2017
Opublikowano: 2017-02-06

Ferie zimowe sportowcy naszego klubu spędzili czynnie na treningach  w Zakopanem, oraz Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.

 

W drugim tygodniu ferii sekcje judo dzieci i młodzików z Andrzejem Grudzińskim i trenerami Ferdynandem Stelmachem Jackiem Cydzikem wyjechały do Cetniewa, gdzie trenowali na macie,brali udział w grach i ćwiczeniach ogólnorozwojowych,  oraz uczestniczyli w organizowanych wycieczkach.

Grupa juniorów i juniorów młodszych ze Stanisławem Antczakiem wyjechała do Zakopanego  by wziąć udział w treningach wysiłkowych przed czekającymi ich Mistrzostwami Polski w pierwszych miesiącach tego roku.Zawodnicy pod kierunkiem trenera Wacława Najmowicza  trenowali na macie, nartach biegowych, łyżwach, grali na zaśnieżonym boisku w piłkę nożną. Zmęczeni treningami odpoczywali w wodach termalnych pod gołym niebem, gdzie temperatura wody dochodziła do 40 stopni C,  przy temperaturze powietrza -8 stopni C.  Cała grupa biorąca udział w zgrupowaniu świetnie radziła sobie z jazdą na łyżwach i nartach pomimo kilkunastokilometrowych tras  trudnych podejściach i zjazdach . Sportowcy powrócili do Olsztyna  wzmocnieni  i z  zadowoleniem  przystąpią dziś do treningu.

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie