Białymstok POLISH OPEN KALIBER 25-27.11.2016r

Opublikowano: 2016-11-29

Maciej Kowalewicz  najlepszym Polakiem w swojej kategorii. Dnia 25-27.11.2016r w Białymstoku odbyły się międzynarodowe zawody w strzelectwie sportowym - POLISH OPEN KALIBER.

Maciej Kowalewicz (uczeń XI LO w Olsztynie) zawodnik TS Gwardia Olsztyn bardzo dobrze reprezentował swój kraj, startował w  zawodach jako reprezentant POLSKI. Pierwszego dnia rywalizacji w konkurencji KPN 60 z wynikiem 608,6 pkt. zajął 7 miejsce. W drugim dniu rywalizacji z wynikiem 610,4 zajął również 7 miejsce w kwalifikacjach co dało mu wejście do finału gdzie   zajął 8 miejsce. Oba starty można zaliczyć do udanych zważywszy na to iż Maciej był najlepszym Polakiem w swojej kategorii.  Należy zauważyć iż Maciej jest jeszcze w tym roku Juniorem Młodszym, a już walczy jak równy z równym ze starszymi kolegami - Juniorami i seniorami.  Firmy wspierające Maćka to - "DUMEL" oraz "PRODUKT BETON" oraz URZĄD MIASTA W OLSZTYNIE bez których wsparcia nie możliwe byłoby osiąganie takich sukcesów. Serdecznie Dziękujemy.