DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH 2016

Opublikowano: 2016-11-13

TS GWARDIA OLSZTYN SIÓDMĄ DRUŻYNĄ NA MISTRZOSTWACH POLSKI ZA ROK 2016                                                                                                                                                                                      W Suchym  Lesie k/Poznania w dniu  12.11.2016r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Do turnieju przystąpiło 15 drużyn  /ponad 120 zawodników/. Gwardia Olsztyn wystawiła drużynę,  której zawodnicy Dondalski Piotr kat. wag. +81 kg, Karkotka Michał kat. wag. 81 kg. Maciej Sobieraj kat. wag. 81 kg. Przybyłowicz Bartosz kat. wag. 73 kg, Przybyłowicz Szymon kat. wag. 66 kg.Sokół Jakub kat wag.60 kg. Kotlewski Rafał kat. wag. 50 kg. wywalczyli  7 m-ce.

Gwardia miała szansę na zdobycie medalowego miejsca jednak po zaciętych walkach z Olimpią Nowa Sól sytuacja była remisowa i ostatnia walka decydowała o zwycięstwie. Do wyczerpującej walki z zawodnikiem o 35 kg cięższym  przystąpił Piotr Dondalski,   który w ostatnich sekundach   przy stanie  po trzy  kary  shido otrzymał czwartą i przegrał walkę.

Pozostali zawodnicy Przybyłowicz Bartosz   i  Michał Karkotka zdobyli komplet punktów /Michał pomimo kontuzji walczył do końca/ Przybyłowicz Szymon wygrał dwie walki a Rafał Kotlewski i Sokół Jakub pomimo dzielnej postawy nie zdołali zdobyć punktu.