Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Judo Elbląg 11.06.2016

Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Judo Elbląg 11.06.2016
Opublikowano: 2016-06-12

Wracamy z siedmioma złotymi, dwoma srebrnymi i czterema brązowymi medalami, oraz dwoma wyróżnieniami dla najlepszego zawodnika kategorii wiekowej. Medliści Karkotka M, Dondalski P, Kotlewski M, Krajewski P, Sokół J, Przybytłowicz B, Hanowska A, Topka M, Kolos J, Zdrada Grzegorz, Sawiniec B. Czyżewska G, Grudzińska J.

W dniu 11.06.2016 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Judo, w zawodach startowało ponad 117 zawodników w różnych kategoriach wiekowych naszego województwa. W Mistrzostwach udział wzięły kluby: Gwardia Olsztyn, Nippon Olsztyn, Arrachion Olsztyn, UKS Shizoku Ostróda, UKS Omega Gdynia, Judo Conrad Gdańsk, MKS Żak Ełk, PKS Gwardia Szczytno, Zatoka Braniewo, Judo Kwidzyn, Kosai Judo Elbląg, MKS Truso Elbląg, UKS Judo Olimpia Elbląg oraz UKS Tomita Elbląg.

 

Wyniki Otwartych Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Elblągu 11.06.2015r

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii wiekowej Junior został Sawiniec Bartosz z Gwardii Olsztyn Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii wiekowej Juniorka została Ola Mazur z UKS Tomita  Elbląg Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii wiekowej Junior Młodszy został Jakub Kowalski  z UKS Tomita Elbląg Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii wiekowej Juniorka Młodsza została Kosińska Agata z PKS Gwardia Szczytno Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii wiekowej Młodzik został Zdrada Grzegorz z Gwardii Olsztyn Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii wiekowej Młodziczka została Monika Wołoszyn z UKS Tomita  Elbląg Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii wiekowej Dzieci - Chłopcy 2004-2006  został Popławski Mateusz Truso Elbląg Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii wiekowej Dzieci - Dziewczynki 2004-2006 została Kaczor Klaudia z Judo Kwidzyń.

Kategoria Wiekowa Junior 1996-1998

m-ce

kat.- 73kg

Zawodników  w kat wag. 3

1

Krajewski Piotr

Gwardia Olsztyn

3

Kotlewski Michał

Gwardia Olsztyn

 

m-ce

kat. + 90kg

Zawodników  w kat wag. 1

1

Sawiniec Bartosz

Gwardia Olsztyn

 

Kat.  Wiekowa - Junior Młodszy  1999-2001

m-ce

kat. - 60kg

Zawodników  w kat wag. 3

2

Sokół Jakub

Gwardia Olsztyn

 

m-ce

kat. - 66kg

Zawodników  w kat wag. 7

5

Przybyłowicz Szymon

Gwardia Olsztyn

 

m-ce

kat. - 73kg

Zawodników  w kat wag. 5

3

Przybyłowicz Bartosz

Gwardia Olsztyn

 

m-ce

kat. - 81kg

Zawodników  w kat wag. 9

1

Karkotka Michał

Gwardia Olsztyn

3

Dondalski Piotr

Gwardia Olsztyn

5

Sobieraj Maciej

Gwardia Olsztyn

 

Kat. Wiekowa Juniorka Mł. 1999-2001

m-ce

kat. - 63kg

Zawodników  w kat wag. 1

1

Hanowska Anna

Gwardia Olsztyn

 

Kat. Wiekowa Młodzik 2002-3003

m-ce

kat. - 60kg

Zawodników  w kat wag. 4

1

Zdrada Grzegorz

Gwardia Olsztyn

 

Kat. Wiekowa Młodziczka 2001 - 2003

m-ce

kat. - 63

Zawodników  w kat wag. 1

1

Topka Martyna

Gwardia Olsztyn

 

Dzieci - Chłopcy 2004-2006

m-ce

kat - 36g

Zawodników  w kat wag. 6

3

Kolos Jakub

Gwardia Olsztyn

m-ce

kat. - 39kg

Zawodników  w kat wag. 5

4

Krajewski Dawid

Gwardia Olsztyn

5

Kisielewski Wiktor

Gwardia Olsztyn

 

Dzieci -  dziewczynki 2004-2006

 

 

kat. - 42kg

Zawodników  w kat wag. 4

1

Czyżewska Gabriela

Gwardia Olsztyn

4

Kisielewska Aleksandra

Gwardia Olsztyn

 

 

kat. +60kg

Zawodników  w kat wag. 2

2

Grudzińska Joanna

Gwardia Olsztyn

 

 

Gratulacje dla zawodników oraz trenerów

wróć

Media społecznościowe

Wsparcie