OSIĄGNIĘCIA - SENIORZY, JUNIORZY, MŁODZICY, DZIECI - 2014

Sprawozdanie merytoryczne sekcji judo – rok 2014.

Udział zawodników i zawodniczek sekcji judo T.S. „Gwardia” Olsztyn w turniejach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych w roku 2014:

  1. Mistrzostwa Regionu Pomorskiego juniorów młodszych i młodzików w judo – Gdańsk – 15.02.2014 r.

Juniorzy młodsi:

I m. - Piotr Dondalski (81 kg) – II kl sport.

III m. - Bartosz Przybyłowicz (60 kg) – II kl. sport.

Młodzicy/czki:

II m. - Monika Zdrada (48 kg) – II kl. sport.

  1. Puchar Polski Seniorów – Luboń – 15.02.2014 r.

III m. - Kamil Kozłowski (90 kg) – I kl. sport.

  1. Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w judo  – Białystok – 15.02.2014 r.

Dzieci:

II m. - Grzegorz Zdrada (39 kg)

III m. - Jakub Draszkiewicz (39 kg)

III m. - Jakub Butkiewicz (39 kg)

V m. - Adam Mozol (33 kg)

Młodzicy:

II m. - Piotr Dondalski (81 kg)

III m. - Monika Zdrada (48 kg)

III m. - Bartosz Przybyłowicz (60 kg)

  1. Otwarty Turniej Dzieci w judo ne-waza (parter) – Ostróda – 16.02.2014 r.

I m. - Maksymilian Strauss (27 kg)

I m. - Gabriela Czyżewska (37 kg)

I m. - Katarzyna Żejmo (37 kg)

II m. - Adam Szulich (32 kg)

II m. - Dawid Krajewski (32 kg)

  1. Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek – Luboń – 30.03.2014 r.

I m. - Piotr Dondalski (81 kg) – I kl. sport.

V m. - Monika Zdrada (48 kg) – II kl. sport.

Udział – Bartosz Przybyłowicz (66 kg)

  1. Mistrzostwa Polski Młodzieży w judo – Rzeszów – 05.04.2014 r.

 V m. - Kacper Witkowski (+100 kg) – I. kl. sport.  

  1. Mistrzostwa Szczytna dzieci – Szczytno – 10.05.2013 r.

       I m. - Mikołaj Chodań (26 kg)

       I m. - Maksymilian Strauss (27 kg)

       I m. - Dawid Krajewski (30 kg)

       I m. - Gabriela Czyżewska (36 kg)

       II m. - Jakub Kolos (28 kg)

       II m. - Katarzyna Żejmo (36 kg)

       II m. - Artur Szulich (50 kg)

       III m. - Adam Szulich (30 kg)

       III m. - Miłosz Chodań (50 kg)

     8. Puchar Polski seniorów – Suchy Las – 10.05.2014 r.

       I m. - Maciej Sarnacki (+100 kg) – M kl. sport.

       III m. - Kamil Kozłowski (90 kg) – I kl. sport.

       udział – Karol Ursel (81 kg)

       „Gwardia” Olsztyn – I miejsce w klasyfikacji medalowej.

9.  Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa Elbląga dzieci i młodzików w judo – Memoriał Czesława   Misiuka -  Elbląg - 17.05.2014 r.

Dzieci (2002-2005):

 I m. - Grzegorz Zdrada (42 kg)

II m. - Rafał Kotlewski (34 kg)

V m. - Jakub Sypel (45 kg)

Młodzicy (2000-2001):

 I m. - Monika Zdrada (48 kg)

 I m. - Piotr Dondalski (+73 kg)

10. Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Olsztyna młodzików i dzieci w judo – VII. Memoriał   Józefa Matrackiego – Olsztyn – 31.05.2014 r.

Młodzicy (2000 – 2001):

  I m. - Piotr Dondalski (+81 kg)

 II m. - Konrad Kopczyński (81 kg)

III m. - Bartosz Przybyłowicz (60 kg)

Dzieci (2002-2003):

  I m. - Jakub Draszkiewicz (39 kg)

  I m. - Grzegorz Zdrada (42 kg)

 II m. - Jakub Sypel (+55 kg)

III m. - Rafał Kotlewski (36 kg)

III m. - Miłosz Chodań (46 kg)

IV m. - Artur Szulich (50 kg)

IV m. - Jakub Wajner (+55 kg) – filia Iława

Dzieci (2004-2005):

 II m. - Jakub Kolos (28 kg)

III m. - Adam Szulich (28 kg)

III m. - Dawid Krajewski (30 kg)

IV m. - Michał Segień (50 kg)

 V m. - Grzegorz Matczyński (34 kg)

Dzieci (2006):

III m. - Maksymilian Strauss (27 kg)

Dziewczęta:

II m. - Gabriela Czyżewska (37 kg)

II m. - Sara Radzanowska (42 kg) – Iława

II m. - Martyna Topka (50 kg) – Iława

III m. - Julia Nawasielska ((37 kg) – Iława

V m. - Katarzyna Żejmo (37 kg)

11. Eliminacje Regionalne do OOM – Elbląg – 31.05.2014 r.

   V m. - Bartosz Sawiniec (+90 kg)

VII m. - Jakub Sokół (46 kg)

VII m. - Mateusz Zubalski (46 kg)

VII m. - Michał Karkotka (73 kg)

Udział: -  Michał Kotlewski (60 kg), Mateusz Zubalski, Kacper Domasiewicz, Piotr Krajewski, Szymon Przybyłowicz.

12. Otwarty Puchar Europy seniorów – Madryt (ESP) – 31.05.2014 r.

II m. - Maciej Sarnacki (+100 kg) – klasa sport. „M”

13. Turniej z okazji Dnia Dziecka – Olsztyn – 01.06.2014 r.

  I m. - Filip Karkotka – 2007 (32 kg)

  I m. - Masymilian Strauss – 2006 (29 kg)

  I m. - Jakub Draszkiewicz – 2002 (42 kg)

  I m. - Artur Szulich – 2002 (53 kg)

 II m. - Dawid Krajewski – 2005 (34 kg)

III m. - Adam Szulich – 2004 (33 kg) – startował w grupie starszej

14. XVIII Międzynarodowy Ostródzki Turniej Judo – Ostróda - 07.06.2014 r.

Dzieci młodsze (2004-2006) :

 I m. - Jakub Kolos (30 kg)

 I m. - Grzegorz Matczyński (36 kg)

II m. - Dawid Krajewski (30 kg)

II m. - Gabriela Czyżewska (33 kg)

III m. - Adam Szulich (30 kg)

Dzieci starsze (2002-2003):

 I m. -  Artur Szulich (50 kg)

15. Puchar Polski Masters – Płock – 07.06.2014 r.

 I m. - Jacek Staruch (100 kg) – grupa wiekowa: roczniki 1965-69

 I m. - Robert Karkotka (81 kg) – grupa wiekowa: roczniki 1965-69

II m. - Adam Karkotka (81 kg) – grupa wiekowa: roczniki 1970-74

II m. - Marek Chodań (100 kg) – grupa wiekowa: roczniki 1970-74

III m. - Marek Jabłoński (90 kg) – grupa wiekowa: roczniki 1965-69

16. XX. Międzynarodowy Turniej Judo – Strasswalchen k. Salzburga (AUT) – 07.06.2014 r.

 II m. - Monika Zdrada (48 kg)

 II m. - Grzegorz Zdrada (42 kg)

III m. - Piotr Dondalski (+73 kg)

IV m. - Katarzyna Żejmo (38 kg)

 V m. - Michał Karkotka (73 kg)

 V m. - Jakub Draszkiewicz (42 kg)

VII m. - Kacper Domasiewicz (55 kg)

VII m. - Jan Dudziak (73 kg)

 IX m. - Martyna Topka (52 kg)

Udział: Maksymilian Strauss (30 kg), Paweł Dudziak (42 kg).

Truniej drużynowy: VII m.

17.  Grand Slam IJF (Wielki Szlem) – Tyumen (RUS) – 13.07.2014 r.

III m. - Maciej Sarnacki (+100 kg) – klasa sport. MM

22. Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polskiej Federacji Sportu „Gwardia” - Bydgoszcz –   30.08.2014 r.

  II m. - Monika Zdrada (52 kg)

 III m. - Piotr Dondalski (81 kg)

VII m. - Michał Kotlewski (66 kg)

udział – Piotr Krajewski (66 kg)

udział - Michał Karkotka (73 kg)

23. Mistrzostwa Świata seniorów – Czelabińsk (RUS) – 30.08.2014 r.

XII-XVI – Maciej Sarnacki (+100 kg)

24. Warsaw Open 2014 – Otwarty Puchar Polski – Warszawa, 27-28.09.2014 r.

V m. - Bartosz Sawiniec (+90 kg – U17M)

Udział: Monika Zdrada (52 kg – U14W), Grzegorz Zdrada (46 kg – U14M), Michał Kotlewski (66 kg – U17M), Michał Karkotka (73 kg – U17M), Piotr Dondalski (81 kg – U17M).

25. Otwarty Puchar Europy seniorów – Tallinn (EST) – 27-28.09.2014 r.

XII-XVI m. - Kamil Kozłowski (90 kg)

26. Mistrzostwa Polski Seniorów – Katowice – 03.10.2014 r.

I m. - Maciej Sarnacki (+100 kg) – klasa sportowa M.

II m. - Kamil Kozłowski (90 kg) – klasa sportowa M.

Udział - Kacper Witkowski (+100 kg)

I-II m. - Gwardia Olsztyn w klasyfikacju medalowej mężczyzn (razem z AZS-AWF Katowice)

III-IV m. - Gwardia Olsztyn w klasyfikacji punktowej mężczyzn(razem z SGKS Gdańsk)

VII m. - Gardia Olsztyn w łącznej klasyfikacju medalowej łącznej (mężczyzn i kobiet).

27. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Szubin – 18.10.2014 r.

  I m. - Monika Zdrada (52 kg) 

 II m. -  Piotr Dondalski (81 kg)

 IX-XII m. - Bartosz Przybyłowicz (66 kg)

28.  Otwarte Mistrzostwa Województwa juniorów, juniorów młodszych, młodzików i dzieci w judo,  Olsztyn 26.10.2014 r.

Juniorzy/juniorki U20 (1994-1996):

  I m. - Kamila Parzonka (57 kg)

 II m. - Karol Ursel (90 kg)

Juniorzy młodsi U17 (1997-1999):

   I m. - Kacper Domasiewicz (60 kg)

   I m. - Michał Karkotka (73 kg)

   I m. - Piotr Dondalski (81 kg)

   I m. - Zuzanna Melzacka (63 kg)

 II m. - Jakub Sokół (50 kg)

III m. - Michał Kotlewski (66 kg)

III m. - Mateusz Zubalski (50 kg)

III m. - Szymon Przybyłowicz (66 kg)

Młodzicy/młodziczki U14 (2000-2001):

   I m. - Monika Zdrada (52 kg)

   I m. - Piotr Dondalski (81 kg)

III m. - Konrad Kopczyński (81 kg)

 V m. - Bartosz Przybyłowicz (66 kg)

Dzieci starsze (2002-2003):

 I m. - Jakub Draszkiewicz (39 kg)

 I m. - Grzegorz Zdrada (45 kg)

 I m. - Jakub Butkiewicz (53 kg)

 I m. - Jakub Wajner (+70 kg) – filia Iława

II m. - Rafał Kotlewski (39 kg)

II m. - Miłosz Chodań (53 kg)

II m. - Julia Nawasielska (40 kg) – filia Iława

II m. - Martyna Topka (53 kg) – filia Iława

III m. - Artur Szulich (53 kg)

29. Grand Slam seniorów – Abu Dhabi (ZEA) – 02.11.2014 r.

III m.- Maciej Sarnacki (+100 kg) – kl. sport. MM

30.  Judo Baltic Cup – Otwarty Puchar Polski – Gdynia – 22.11.2014 r.

Dziewczęta (2004-2005):

  II m. -  Gabriela Czyżewska (36 kg)

31. Grand Prix Korei – Jeju (KOR) – 29.11.2014 r.

III m. - Maciej Sarnacki (+100 kg)

XII-XVI m. - Kamil Kozłowski (90 kg)

32. Turniej Mikołajkowy dla dzieci „To my Gdańskie Lwy” – Gdańsk – 30.11.2014 r.

Dzieci U14 (2001-2002):

III m. - Jakub Draszkiewicz (41 kg)

III m. - Grzegorz Zdrada (46 kg)

III m. - Konrad Kopczyński (73 kg)

Dzieci U12 (2003-2004):

 II m. - Milosz Chodań (53 kg)

III m. - Joanna Grudzińska (63 kg)

Dzieci U10 (2005-2006):

I m. - Gabriela Czyżewska (36 kg)

XII m. - Adam Mozol (26 kg)

Dzieci U8 (2007):

VII m. - Filip Karkotka (32 kg)

IX m. - Mikołaj Chodań (28 kg)

33. Grand Slam – Tokio (JPN) – 07.12.2014 r.

Udział - Kamil Kozłowski (90 kg)

 34. Mikołajkowe mistrzostwa Olsztyna dzieci – Olsztyn – 20.12.2014 r.

Dzieci (2002-2003):

  I m. - Grzegorz Zdrada (46 kg)

  I m. - Jakub Butkiewicz (55 kg)

 II m. - Paweł Dudziak (46 kg) – filia Iława

 II m. - Artur Szulich (55 kg)

 II m. - Julia Nawasielska (45 kg) – filia Iława

III m. - Artur Błaszkowski (46 kg) – filia Iława

III m. - Miłosz Chodań (55 kg)

III m. - Mikołaj Wilczyński (55 kg) – filia Iława

Dzieci (2004-2005):

  I m. - Jakub Kolos (31 kg)

  I m. - Gabriela Czyżewska (36 kg)

 II m. - Dawid Krajewski (31 kg)

 II m. - Piotr Marciniak (40 kg)

III m. - Adam Szulich (31 kg)

Dzieci (2006-2007):

  I m. - Filip Karkotka (31 kg)

 II m. - Adam Mozol (28 kg)

III m. - Mikołaj Chodań (28 kg)

  Sporządził:  Andrzej Grudziński

 

Media społecznościowe

Wsparcie