ROK 2010

JUNIORZY – OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2010

Udział zawodników i zawodniczek sekcji judo T.S. „Gwardia” Olsztyn w turniejach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych w roku 2010:

 

  1. Eliminacje Regionalne do Pucharu Polski juniorów/ek młodszych – Gdynia – 07.03.2010

 I m. - Świniarski Bartosz (73 kg)

 I m. - Rostocki Michał (+90 kg)

III m. - Witkowska Agata (70 kg)

III m – Bonawenturski Daniel (81 kg)

V m. - Maza Małgorzata (40 kg)

V m. - Parzonka Kamila (48 kg)

V m. - Dziewulska Anna (48 kg)

V m. - Dziewulska Aneta (63 kg)

VII m. - Tuchewicz Kamil (60 kg)

VII m. - Ursel Karol (66 kg)

VII m. - Maliński Beniamin (90 kg)

udział – Mazajło Paweł, Tuchewicz Rafał, Perzyna Krzysztof, Kogga Piotr, Zmysłowski Filip.

  1. Puchar Polski Juniorów Młodszych – Skierniewice – 13.03.2010 r.

   VII m. - Witkowska Agata (70 kg)

   Udział - Daniel Bonawenturski (81 kg), Świniarski Bartosz  (73 kg), Michał Rostocki (+90 kg)

  1. Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek – Wrocław –  27-28.03.2010 r.

      III m.- Witkowski Kacper (100 kg)

      IX m. – Pac Mariusz (66 kg)

      XII m. - Kozakiewicz Jakub (90 kg)

      XV m. - Szydywar Piotr (73 kg)

     udział – Bońkowska Paulina (63 kg)

     udział – Bartoszewski Damian (60 kg)

  1.  Eliminacje Regionalne do OOM - Szubin – 17.04.2010 r.

    I m. - Witkowska Agata (63 kg)

  II m. - Maza Małgorzata (40 kg)

 III m. - Kierońska Alicja (48 kg)

 III m. - Parzonka Aneta (63 kg)

  II m. - Świniarski Bartosz (73 kg)

 III m. - Mazajło Paweł (66 kg)

 IV m. - Rostocki Michał (+90 kg)

  V m. - Tuchewicz Kamil (55 kg)

  V m. - Bonawenturski Daniel (81 kg)

      VII m. - Wiśniewski Arkadiusz (60 kg)

      udział - Ursel Karol, Marcinkowski Mateusz, Jabłoński Błażej, Wróblewski Karol, Zmysłowski  Filip, Jacyno Krystian, Nasalski Patryk.

 

5. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – MP juniorów/ek młodszych – Józefów k. Warszawy – 01-04.05.2010 r.

VII m. - Maza Małgorzata (40 kg)

VII m. - Witkowska Agata (63 kg)

 IX m. - Świniarski Bartosz (73 kg)

XII m. - Mazajło Paweł (66 kg)

udział - Tuchewicz Kamil (55 kg)

udział - Kierońska Alicja (48 kg)

udział - Parzonka Aneta (63 kg)

  1. Mistrzostwa Województwa w judo – Elbląg – 12.06.2010 r.

Juniorzy młodsi:

  I m. - Kierońska Alicja (48 kg)

  I m. - Witkowska Agata (63 kg)

  I m. - Tuchewicz Kamil (55 kg)

  I m. - Świniarski Bartosz (73 kg)

  I m. - Bonawenturski Daniel (81 kg)

 II m. - Parzonka Aneta (63 kg)

 II m. - Wiśniewski Arkadiusz (60 kg)

 II m. - Zmysłowski Filip (66 kg)

III m. - Jabłoński Błażej (60 kg)

III m. - Mazajło Paweł (66 kg)

III m. - Perzyna Krzysztof (73 kg)

IV m. - Ursel Karol (66 kg)

IV m. - Rostocki Michał (+90 kg)

 V m. - Kopczyński Szymon (66 kg)

W klasyfikacji drużynowej „Gwardia” Olsztyn zajęła I miejsce (37 pkt.)

  1. Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiej Federacji Sportu „Gwardia” - Bydgoszcz – 28.08.2010 r.

   I m. - Świniarski Bartosz (81 kg)

  II m. - Tuchewicz Rafał (46 kg)

  II m. - Rostocki Michał (+90 kg)

  V m. - Wiśniewski Arkadiusz (66 kg)

VII m. - Tuchewicz Kamil (60 kg)

VII m. - Mazajło Paweł (66 kg)

udział – Barczyński Adam

7. Puchar Polski juniorów – Mława – 04.09.2010 r.

VII m. - Witkowski Kacper (100 kg)

IX m. - Bartoszewski Damian (66 kg)

XII m. - Tuchewicz Kamil (60 kg)

XII m. - Świniarski Bartosz (81 kg)

XV m. - Mazajło Paweł (66 kg)

udział – Wiśniewski Arkadiusz (66 kg)

udział – Rostocki Michał (100 kg)

Media społecznościowe

Wsparcie