ROK 2011

JUNIORZY – OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2011

Udział zawodników i zawodniczek sekcji judo T.S. „Gwardia” Olsztyn w turniejach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych w roku 2011:

 

  1. Pomorski Turniej Rankingowy juniorów, juniorów młodszych i młodzików w judo – Gdynia – 19.02.2011 r.

Juniorzy młodsi:

III m. - Witkowska Agata (70 kg)

udział – Tuchewicz Kamil (60 kg)

Juniorzy:

II m. -  Witkowski Kacper (+100 kg)

III m. -  Parzonka Aneta (70 kg)

VII m. - Wiśniewski Arkadiusz (66 kg)

VII m. - Ursel Karol (66 kg)

VII m. - Świniarski Bartosz (81 kg)

VII m. - Rostocki Michał (100 kg)

2.Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek – Wrocław –  01-02.04.2011 r.

      III m.- Drużyna w składzie: 

 Pac Mariusz, Arkadiusz Wiśniewski (66 kg), Damian Bartoszewski, Karol Ursel (73 kg), Bartosz Świniarski (81 kg), Daniel Bonawenturski (90 kg), Michał Rostocki (100 kg), Kacper Witkowski (100 kg).  udział – Bońkowska Paulina (63 kg), Aneta Parzonka (70 kg).

3.  Eliminacje Regionalne do OOM - Szubin – 17.04.2011 r.

       III m. - Parzonka Kamila (48 kg)

  III m. - Witkowska Agata (70 kg)

  III m. - Bonawenturski Daniel (90 kg)

 

4. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – MP juniorów/ek młodszych – Białystok – 30.04-03.05.2011 r.

 V m.  - Bonawenturski Daniel (90 kg)

udział - Witkowska Agata (70 kg)

udział - Parzonka Aneta (48 kg)

5.Mistrzostwa Województwa w judo – Ełk – 28.05.2011 r.

Juniorzy młodsi:

  I m. - Witkowska Agata (63 kg)

  I m. - Kłodawski Tomasz (81 kg)

  I m. - Bonawenturski Daniel (90 kg)

III m. - Karpowski Michał (66 kg)

Juniorzy:

I m. - Wiśniewski Arkadiusz (66 kg)

I m. - Bartoszewski Damian (73 kg)

I m. - Matysiak Dawid (90 kg)

I m. - Parzonka Aneta (70 kg)

II m. - Pac Mariusz (66 kg)

II m. - Świniarski Bartosz (81 kg)

II m. - Rostocki Michał (100 kg)

III m. - Ursel Karol (73 kg)

III m. - Kłodawski Jakub (81 kg)

W klasyfikacji drużynowej „Gwardia” Olsztyn zajęła I miejsce (55 pkt.)

6.  Puchar Polski Juniorów – Opole – 05.06.2011 r.

III m. - Wiśniewski Arkadiusz (66 kg) – I. kl. sport.

III m. - Świniarski Bartosz (81 kg) – I. kl. sport.

udział – Bartoszewski Damian

7. Otwarte Mistrzostwa Okręgu Kujawsko-Pomorskiego juniorów w judo – Toruń – 11.06.2011 r.

 I m. - Bartosz Świniarski (81 kg)

II m. - Damian Bartoszewski (73 kg)

II m. - Dawid Matysiak (90 kg)

II m. - Michal Rostocki (100 kg)

II m. - Agata Witkowska (63 kg)

III m. - Arkadiusz Wiśniewski (66 kg)

III m. - Karol Ursel (73 kg)

III m. - Adam Barczyński (73 kg)

III m. - Tomasz Kłodawski (81 kg)

III m. - Aneta Parzonka (70 kg)

W klasyfikacji drużynowej „Gwardia” Olsztyn zajęła VI miejsce.

8. Puchar Polski juniorów – Sochaczew – 03.09.2011 r.

I m. - Witkowski Kacper (+100 kg) – I. kl. sport.

VII m.-  Rostocki Michał (100 kg)

udział – Wiśniewski Arkadiusz (66 kg)

udział - Bartoszewski Damian (73 kg)

udział – Ursel Karol (73 kg)

udział - Świniarski Bartosz (81 kg)

9. X. Międzynarodowy Nadbałtycki Turniej Judo – Gdynia – 17.09.2011 r.

Juniorzy:

III m. - Rostocki Michał

VII m.- Bartoszewski Damian

Udział: Ursel Karol, Witkowska Agata, Barczyński Adam, Wiśniewski Arkadiusz

Media społecznościowe

Wsparcie