ROK 2012

JUNIORZY – OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2012

Udział zawodników i zawodniczek sekcji judo T.S. „Gwardia” Olsztyn w turniejach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych w roku 2012:

 

  1. Mistrzostwa Regionu Pomorskiego juniorów, juniorów młodszych i młodzików w judo – Gdynia – 25.02.2012 r.

Juniorzy młodsi:

II m. - Kamila Parzonka (52 kg) – II kl. sport.

III m. - Adam Barczyński (81 kg) – III kl. sport.

IV m. - Piotr Krajewski (46 kg) – III kl. sport.

V m. - Tomasz Kłodawski (81 kg) – III kl. sport.

Juniorzy:

I – Kacper Witkowski (+100 kg) – II kl. sport.

II m. - Agata Witkowska (70 kg) – II kl. sport.

II m. - Michał Rostocki (100 kg) – II kl. sport.

III m. - Arkadiusz Wiśniewski (66 kg) – II kl. sport.

V m. - Adam Barczyński (81 kg) – III kl. sport.

  1. Puchar Polski juniorek młodszych – Skierniewice – 04.03.2012 r.

XII m. - Kamila Parzonka (52 kg)

  1. Puchar Polski juniorów – Wrocław – 10.03.2012 r.

udział: Arkadiusz Wiśniewski, Bartosz Świniarski, Michał Rostocki.

  1. Puchar Polski juniorek młodszych – Suchy Las – 18.03.2012 r.

        VII m. - Kamila Parzonka (52 kg)

 5.  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – Opole – 31.03. - 01.04.2012 r.

IX m. -  Adrian Załuski (+100 kg) udział - Mariusz Pac (66 kg)

 6.   Mistrzostwa Polski Juniorów w judo – Jastrzębie Zdrój – 14.04.2012 r.

      III m. - Witkowski Kacper (+100 kg)  -  I kl. sport.

      XII m.- Wiśniewski Arkadiusz (66 kg)

      udział – Bartoszewski Damian (73 kg)

      udział – Świniarski Bartosz (81 kg)

  7.    Puchar Polski juniorów młodszych – Luboń – 28.04.2012 r.

        udział – Kamila Parzonka (52 kg

        udział – Adam Barczyński (73 kg)

  8. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży MP juniorów/ek mł Bochnia

05.- 08.07.2012 r.

         IX m. – Kamila Parzonka  (48 kg)

         XIII m. - Barczyński Adam (73 kg)

9.  Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Sportu „Gwardia” - Bydgoszcz –   01.09.2012 r.

  I m. - Adam Barczyński – 81 kg

  III m. - Kamila Parzonka – 52 kg

10.  Mistrzostwa Województwa juniorów i juniorów młodszych w judo – Olsztyn – 22.09.2012 r.

Juniorzy młodsi:

  I m. - Kamila Parzonka (52 kg) 

  I m. - Szymon Kopczyński (73 kg)

  I m. - Adam Barczyński (81 kg)

 II m. - Artur Janiszek (73 kg)

IV m. - Mateusz Styrna (55 kg)

Juniorzy:

 I m. - Agata Witkowska (63 kg)

 I m. - Aneta Parzonka (70 kg)

 I m. - Piotr Krajewski (46 kg)

 I m. - Wojciech Kawecki (55 kg)

 I m. - Jakub Kaślewicz (100 kg)

II m. - Daniel Bonawenturski (90 kg)

IV m. - Kalwas Łukasz (81 kg)

W klasyfikacji drużynowej „Gwardia” Olsztyn zajęła I miejsce (20 pkt.)

 

Media społecznościowe

Wsparcie